Antolská - výtlky na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Nýdr 03. júna 2019

Dobrý deň, prosím o opravu aj týchto výtlkov a nerovností, jazdíme tadiaľ denne so sanitkami s pacientami. Všetky výtlky na tejto dodnes nezaradenej komunikácie pred cca mesiacom opravili, za čo ďakujem, ale toto ostalo neopravené. Nakoľko ešte prebiehajú opravy obaľovanou zmesou v rámci objednávky, prosím dajte to urobiť. Doteraz sme to opravovali ako dobrovoľníci sami studeným asfaltom, ale toto nie je možné donekonečna suplovať samosprávu! Ďakujem za ochotu.
Komunikácia Antolská (pri Dolnozemskej) , nezaradená, vybudovaná hl. mestom, zodpovedný magistrát.

04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ, táto komunikácia patrí medzi nezaradené. To znamená, že ju nemá v správe ani mesto, ani príslušná mestská časť, avšak zákon nám umožňuje vykonávať údržbu iba na komunikáciách, ktoré v správe máme. Preto v spolupráci s mestskými časťami momentálne pripravujeme proces tzv. pasportizácie komunikácií (ciest a chodníkov), aby postupne všetky komunikácie v meste mali jasne identifikovaného správcu.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. jún 2019

Martin Nýdr

Prosím ten kto písal toto vyjadrenie, aby opustil magistrát. Je to zavádzajúce a autor vyjadrenia škodí Bratislave. Na rovnakej komunikácií opravil dodávatelia výtlky - ako mi to vysvetlíte? Omylom? Teraz im napíšete aby to viac nerobili? Alebo ich to pošlete odstrániť? komunikácia je majetok hl. mesta! Kto ju má udržiavať? My občania za svoje? DOKEDY??? Prosím reálne začnite niečo robiť pre toto mesto. Kto z vás čo tam sedíte toľké roky ste niečo urobili pre to aby sa komunikácia vysporadala zaradila? Ani ste prstom nepohli. A ten zákon ktorý Vám to zakazuje prosím uveďte o aký zákon ide? Zákon čo zakazuje starať sa o svoj majetok??? Dám vám množstvo príkladov, kde udržiavate cudzí majetok, takže porušujete zákon?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania