Furmanská-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 03. júna 2019

Na MÚ Lamač majú ľahostajný prístup k parkovaniu na tráve a nespevnených plochách hlava-nehlava. :-(

18. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
22. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situácia bola preverená, pričom parkovanie na trávnatých a nespevnených plochách nebolo poverenou zamestnankyňou mestskej časti Bratislava - Lamač spozorované.

Mgr. Húšková, SROKS, MÚ MČ BA - Lamač
03. august 2019

Anonymný užívateľ

Vážená Mgr. Húšková, neviem čo a kde preverovala poverená zamestnankyňa, ale stav je tam permanentne taký, ako na fotografii z dnešného dňa.
09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ohľadne pretrvávajúceho parkovania vozidiel na trávnatých a nespevnených plochách na ulici Furmanská bola za účelom riešenia tejto situácie dňa 05.08.2019 kontaktovaná mestská polícia. Zo strany príslušníka mestskej polície OO PZ Dúbravka bola prisľúbená obhliadka uvedených vozidiel. Následné riešenie situácie je v kompetencii mestskej polície a preto Vás prosím, aby ste pri opakovanom spozorovaní neoprávneného parkovania kontaktovali príslušníkov mestskej polície na tel. č. 02/64534351, prípadne skrátenom tel. č. 159.
Ďakujem

Mgr. Húšková, SROKS, MÚ MČ BA - Lamač
13. august 2019

Anonymný užívateľ

Mgr. Húšková, kontaktovať budem portál OPS a MÚ MČ Lamač by mal reagovať - kontaktovať mestskú políciu na a tel. č. 02/64534351, prípadne skrátenom tel. č. 159.
Ďakujem za porozumenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.