Stromová-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 02. júna 2019

Po rozkopávke na Stromovej ulici , zastávka MHD Bárdošova smerom do mesta veľmi nekvalitne položili dlažbu. Plocha je nerovná, jamy, niektoré kusy dlažby vyčnievajú aj 1 cm oproti susednej. Medzery ničím nie sú vysypané. Jedná sa o dve plochy - jedna z ľavej a druhá z pravej strany zastávky. Prosíme opraviť.

05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. august 2019

Anonymný užívateľ

Aké stanovisko vyjadrilo Oddelenie správy komunikácií ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania