Trnavské mýto-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 03. júna 2019

Poškodené schody na Trnavskom mýte pred Istropolisom. prosím o opravu a údržbu.

04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
22. júl 2019

Peter Oravec

Bez zmeny. Prosím o preposlanie samospráve.
23. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. august 2019

Peter Oravec

Nové mesto ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Novému mestu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania