Pekná cesta-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

V riešení
meno
Tomáš 03. júna 2019

Neodborne nainštalovaný/kotvený telefónny kábel pripojený k objektu „U Slivu“ podopierajú padnuté stromy (rázcestie U Slivu) + popri Peknej ceste v smere Areál Pod Horárňou Krasňany má tel.kábel nebezpečný previs nad krajnicou, cca 1,90m nad úrovňou terénu.

15. jún 2019

Tomáš

Vážená pani PaedDr. Jana Znášiková, Poverená riadením organizácie Mestské lesy v Bratislave Cesta mládeže 4, 831 01 Bratislava, prečo ani po cca 2 týždňoch od nahlásenia podnetu (vec v skutočnosti trvá nie týždne, ale mesiace) neprišlo k náprave ?
21. júl 2019

Novomešťan

Pekná cesta-Verejné služby-iné

Popri ceste v MLB sú popadané káble (situácia sa opakuje cca 3 roky).
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na problém. Mestské lesy kontaktovali príslušnú spoločnosť a vyzvali ich na odstránenie telekomunikačného kábla.
Kto? Mestské lesy
Kedy? 4.štvrťrok 2019

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
18. marec 2020

Tomáš

Pekná cesta-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Tak nám „Ten“ neodborne nainštalovaný/kotvený telefónny kábel pripojený k objektu „U Slivu“ „definitívne” padol.
Pretínajúc na niekoľkých miestach lesné cesty a vozovku stal sa tak trvalou hrozbou pre návštevníkov lesoparku.

Odpoveď samosprávy z 23. júla 2019 bola:

ďakujeme za upozornenie na problém, MLB kontaktovali príslušnú spoločnosť a vyzvali ich na odstránenie telekomunikačného kábla.
Kto? Mestské lesy
Kedy? 4.štvrťrok 2019

Prešlo cca 8 mesiacov od odpovede a výsledok - viď. foto - lok.„SPARISKÁ“.
12. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania