Cesta na Senec-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Okraje chodníkov na Tuhovskej na pumpou Slovnaft by sa zišlo odburiniť a pozametať.

18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Slovnaft
23. jún 2019

Martin U

No som zvedavý na odpoveď Slovnaftu. Aj keď netuším či má vo vlastníctve aj chodník oproti pri VULMe
20. október 2019

Martin U

Podnet neriešený. Slovnaft má na háku okolie pumpy. Potrebné im opätovne tento podnet pripomenúť.
06. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný firme Slovnaft,

S pozdravom
Stanislav

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.