Trenčianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 06. júna 2019

Majiteľ nasledovných áut (nemajú STK ani PZP) ich napriek nahláseniu na magistrát neustále premiestňuje a znemožňuje ich odťah.

Autá parkuje a premiestňuje medzi lokalitami:
1. Dvor Trenčianska 52 - 56
2. Parkovisko pred garážami, križovatka Trenčianska - Ružová dolina
3. Pred Mraziarňami na Trenčianskej v pozdĺžnom parkovaní

Hyundai Atos BL773RG
Audi A6 BL186MZ
Ford Transit BA262ID
Avia nákladné BA693VR

S vrakmi častokrát aktívne jazdí a ohrozuje bezpečnosť cestnej premávky.

08. jún 2019

Lukáš Bartošovič

veru, bolo by na case vyriesit vozidla PORIADNE a s trvalym vysledkom
Audi (uzavrety podnet) https://www.odkazprestarostu.sk/61040
Avia (detto) https://www.odkazprestarostu.sk/69076
mozno by nebolo na skodu, keby mu na tie jeho sroty pocas doby riesenia nasadili "papuce"
09. jún 2019

Martin

Audi je na povodnom mieste, s Aviou prcha. :D Pan je zberatel a asi ma kontakty na miestnom urade, lebo nik nevie jeho vraky odstranit. Motorizovane nehnutelnosti nas obklucuju, :)
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na AUDI je vypísaná výzva, vozidlo doposiaľ nebolo odtiahnuté iba preto, že sa na mieste v čase keď prišla odťahovacia služba už nenachádzalo. Na nákladné vozidlá sa bohužiaľ zákon o odpadoch nevzťahuje a obec nie je oprávnená ich odťahovať. Uvedené miesto ešte budeme kontrolovať a podnet posúvame aj polícii, nakoľko ide o porušenie zákona.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. júl 2019

Martin

Zberatel preparkoval na nove miesto, krizovatku Trencianska - Ruzova dolina.
Su tam spolu Audi, Transit, Avia
12. júl 2019

Martin

Aj Audi je tam.
30. júl 2019

Martin

Dobrý deň magistrát, pan si z nás robí srandu. Aj napriek tomu, že to stále nahlasujeme nič sa nedeje. Viem Vam nejako pomôcť?
22. august 2019

Lukáš Bartošovič

zdravim, Hyundai Atos BL-773RG je aktualne v dost zlej kondicii a nachadza sa zhruba tu https://goo.gl/maps/sMjF59D85RpJWrnB7
22. august 2019

Martin

Tak vyzeral vzdy. Len teraz do neho nalozil vsetky smeti, ktore ma. Je smutne, ze policia nekona. Uplne Kocurkovo.
22. august 2019

Lukáš Bartošovič

vtedy ale nemal "podhustene" pneumatiky, ale to je jedno, predtym aj teraz nan sedi oznacenie VRAK
a hned vedla stoji Ford Transit, napratany bor*elom, skoro ako keby v nom "byval" bezdomovec
aj predtym, ked som dokumentoval vrak Toyoty a aj teraz, vsimol som si zanedbanu cervenu Feliciu so zelenou paskou na pravom boku - to patri tiez panovi Zberatelovi?
no, som zvedavy na ucinok parkovacej politiky na toto vrakovisko...
22. august 2019

Martin

Felicia nie je jeho. Teraz ma novy Peugeot kombi. Tuším 306 to je. STK som nepozeral, ale tiež je to taky crep.
26. august 2019

Martin

Tu je Zberatelovo nové auto, ktoré pridal do zbierky. Parkuje pred už nahlásený Ford Transit vo dvore Trenčianska 54 - 56.
27. august 2019

Lukáš Bartošovič

zdravim, no, toto vozidlo by mu pokojne stacilo a ostatne moze dat zosrotovat - ale na druhej strane, jeho vraky mu zabezpecuju niekolko "vyhradenych" parkovacich miest a bezplatne skladovacie priestory
ak dobre vidim, za tym novym autom sa vpravo od Transitu schovava Hyundai Atos, do/z ktoreho je presuvany zrejme nejaky odpad
pozeram do archivu a podobnu situaciu som zachytil 6. marca v podnete https://www.odkazprestarostu.sk/58735 (to som este nevedel, koho a co fotim subezne s vrakom Toyoty)
29. august 2019

Lukáš Bartošovič

pozdravujem opat, maly cierny Hyundai je vo VELMI zlej kondicii, uz len nalozit do velkokapacitneho kontajnera (ak bude co, kym tam mesto niekoho posle)
29. august 2019

Martin

Zberateľ ho opravuje. Počas dňa na ňom robí karosárske práce.
04. september 2019

Martin

Uz rozobral aj zadnu cast auta. :)
Z policie a mestskej casti si robi trhaci kalendar.
15. september 2019

Lukáš Bartošovič

ktovie, ci bol za nejakeho tatosa zo svojej "stajne" aspon pokutovany
ale je zaujimave, ze si bez pardonu dotiahne na verejne parkovisko nejaky crep, presuva to hore-dole, potom "opravuje" a nakoniec z vozidla nezostane nic, resp. iba bor*el na parkovacom mieste a v jeho okoli
vid prilozene fotografie (zvysky z Hyundai Atos, BL-773RG)
16. september 2019

Martin

Čelné sklo je zasa hodené za smetiakmi. Minulý víkend vrak rozobral a ťahal ho bez kolies za Fordom Transit po dvore. Strašný ramus a neveril som vlastným očiam.
03. október 2019

Štefan

Mohol by mi prosím admin dať priamy kontakt na samosprávu, ktorá je zodpovedná za riešenie vozidiel kategórie ako je Avia? Mal by to byť okresný úrad. Ideálne priamo na zodpovednú osobu. Rád sa jej osobne ozvem a situáciu preverím. Ďakujem.
04. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
kontakty na samosprávy sú voľne prístupné a môžte ich nájsť tu:

https://www.bratislava.sk/sk/kontakty-pre-obcanov

https://www.ruzinov.sk/sk/kontakty/index


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
31. október 2019

Martin

Pan Štefan, podarilo sa Vam niečo vyriešiť?
31. október 2019

Štefan

Nie. Keď som sa konečne rozhýbal, tak auto zmizlo zo svojho miesta. Vie niekto, kde je teraz?
01. november 2019

Martin

Hyundai rozobral na dvore a bez kolies ho niekam dotiahol. Zostalo z neho predné sklo a pneumatika za smetiakmi. Ak hľadáte zostávajúce auta, napíšte. Dam Vam presnú polohu.
02. november 2019

Lukáš Bartošovič

zdravim, sklo medzicasom zmizlo (alebo ho odviezli), pneumatika si zaujemcu nenasla
dnes som intenzivne hladal v predmetnej lokalite, zostal tam uz len Transit a "moj" Mercedes
pozrel som sa aj pri garazach, tiez som siel ku mraziarnam, presiel som Trenciansku od Mileticovej po LIDL... ale po Audi a Avii sa akoby zlahla zem
iba, ze by majitel vykonal podobny presun ako v tomto pozabudnutom podnete https://www.odkazprestarostu.sk/67748
15. január 2020

Lukáš Bartošovič

karavan? sklad(ka)? vrak?
nie, vsetko naraz...
odtah kedy?
16. január 2020

Martin

Vieme preco sa neodtahuje?
Jeho novy Peugeot ma STK (do 9/2020), ale nema PZP.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania