Rusovská cesta - 2 veľké výtlky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Tieto dva výtlky sa čoskoro spoja. Plus po celej Rontgenovej ďalšie výtlky.

05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Nakoľko ide o výtlky na ulici Röntgenova, spadá tento podnet pod MÚ Petržalka.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. jún 2019

Stefan

ta cesta je popritom skolskom plote uplne poprehybana. Tam zaplatanie dier je to minimum
17. jún 2019

Stanislav Kvačkaj

Dobry den,
Dna 16.6.2019 som aj ja nahlasil tento havarijny stav vozovky na Rontgenovej ulici s nasledovnym textom:

Oprava vytlkov na tomto celom useku bude uz pre obcanov nedostojne a nedostacujuce riesenie. Treba sa zamysliet nad tym, kde to zijeme. Vozidla je potrebne mat technicky sposobile a cesty nie? Viem, ze to tu uz je nahlasenie niekolko krat, ale prikladam dokladnejsiu dôkaznu fotodokumentaciu, aby bolo lepsie vidiet cestu, po ktorej jazdia obyvatelia hlavneho mesta Bratislava. DAKUJEME

Odpoved mi prisla hned na druhy den, kde som sa dozvedel, ze dany podnet bol podany na tejto web stranke uz v roku 2013. Takze po 6 rokoch nie je samosprava schopna opravit havarijny stav cesty na Rontgenovej. Kolko rokov je potrebne este podavat podnety na opravu tejto cesty?
21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.




MÚ BA - Petržalka
22. jún 2019

Jana P

To je zvlastna odpoved - cize ked tu cestu opravite a ludia sami uvidia ze je opravena, potom nas budete informovat? Prosim nedalo by sa udat aspon orientacny termin riesenia? Mate na to peniaze tento rok? Bude sa to opravovat tent rok? Alebo buduci? Alebo to vobec nie je jasne kedy? Preco takmer vzdy odpovedate takto polovicato? :-(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania