Čachtická-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
daniela 04. júna 2019

Dobrý deň, na Čachtickej 31 pri oprave domu znečistili a znehodnotili celý chodník. Prosím o vyčistenie alebo výmenu dlažby alebo finančnú náhradu od majiteľa.

19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

keďže ide o magistrátny chodník, podnet im preposielame.

S pozdravom

MÚ – Rača
20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. marec 2020

Martin Uváček

Stav po 3/4 roku.
12. marec 2021

Martin Uváček

Tento podnet vyrieši asi iba vietor, slnko, voda a čas
14. marec 2021

daniela

To si snáď robíte srandu, takže ktokoľvek môže zničiť náš spoločný majetok a nič sa nedeje? No potom sa nemusíme čudovať ako to v meste vyzerá. Vašu odpoveď, pokiaľ v krátkom čase nedostanem od Vás normálnu odpoveď, prepošlem primátorovi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania