Tehelná-Verejný poriadok-iné


Neriešený
meno
Novomešťan 08. júna 2019

Tehelná č.18 : prebiehajúca stavebná činnosť ohrozuje chodcov na chodníku, počas nakladania/vykladania st.materiálu s hydraulickou rukou, v smere od Polikliniky Tehelná - chýbajúca príkazová značka C16 - Iný príkaz.

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
12. jún 2019

Novomešťan

12. júna 2019 - žiadna zmena.
Prečo ?!
14. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania v tomto prípade je kompetentná konať Mestská polícia - prí znepriechodnení chodníka a komunikácie musí stavba predložiť projekty organizácie dopravy a podľa neho osadiť dopravné značenie. Podnet je presmerovaný na vyriešenie priamo na MsP.

Kancelária starostu
14. jún 2019

Novomešťan

Na Okrskovú stanicu Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy – Nové Mesto,
bol uvedený podnet podaný v priebehu posl.2 mes. niekoľko krát, no k náprave neprišlo. Následne bol podnet zverejnení na stránke Odkaz pre starostu.
14. jún 2019

Novomešťan

... oprava: podnet zverejnený ... .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania