Jasovská - preschnuté divoké olivy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Dobrý deň nakoľko sú to divoké olivy a sú preschnute je to naklonené nad auta cca viac ako 45stupnov a stačí aby došiel silný vetrisko a poškodí auta prosíme odrezať avyskeat a nasadiť borovice tie divoké olivy poškodzujú lak auta a znecistuju okolie poprosím odrezať a odstrániť 2ks a dostatočne osvetliť parkovisko

07. jún 2019

Patrik Janech

Jasovská-strom-neorezaný

Poprosím na parkovisku Jasovská 37 ostrihať všetky divoké olivy a presadiť na borovice nakoľko divoká oliva robí bordel a stromy sú naklonené nad autami je potreba ich oskat a vytat z koreňom a nasadiť ihličnany ktoré sú oveľa krajšie a nieje snich bordel a nenaklanaju sa nad auto nakoľko sú olivy už zozschnute nutné ich zrezat a vytat zo zeme namiesto nich osadiť borovíc ktorá aj vytvorí pekne okolie ďakujem za vybavenie veci pekný den
07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
03. september 2019

Patrik Janech

Poprosím skosot tie divoké olivy všetky padá bordel na autá a upratať parkovisko a zliikvydovat burinu na parkovisku vyzerá to otrasne!!!! :
11. február 2020

Patrik Janech

Dobrý deň nakoľko neustále namtu padajú stromy na autá dôrazne žiadame o výrub suchých stromov ktoré neplnia žiaden účel včera vo večerných hodinách padol strom a zároveň zatiahol stĺp verejného osvetlenia a poškodilo naraz 5aut preto žiadame o výrub týchto zbytočných krivich stromu s pozdravom občan z Jasovskej 37 a láskavo naučte svojich pracovníkov aby odpratavali bordel po vyrube nechali tu bordel z popadanych stromu občania z domov pekný deň vybavte co najskorej
11. február 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
12. február 2020

Patrik

Jasovská - suché stromy

Poprosíme okamžitý výrez suchých stromov ktoré nemajú efekt sú vykrivene s ničia auta fukne silný vietor a hneď padnú lebo sú suché už roky láskavo to treba vyrezat práve dnes pred hodinou to tu zničilo
3auta na parkovisku racte stým robiť niečo občania
Jasovská 37 a humenské nám 1 jasovska39
25. február 2020

Patrik Janech

Už je aj teplé počasie a vy stále neorezavate tie stromy co nemáte ľudí alebo ste tam pre srandu???
19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme preverili v teréne, orez predmetných hlošín pri parkovisku zadáme k realizácii Referátu správy verejných priestranstiev.
Kto? Referát správy verejných priestranstiev

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
29. jún 2020

Patrik Janech

Už je rok 2020 a vy stále jebete nato láskavo príďte vyrezat tie olivyOverenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
30. jún 2020

Michal Haman

Dobrý deň pán Janech,

poprosíme o základnú slušnosť a nepoužívanie vulgarizmov v komentároch.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
30. jún 2020

Patrik Janech

Prepáčte za môj slovník ospravedlňujeme sa ale už nikto nerieši orez stromu na Jasovskej 37 to stále niekdo nevadí ani nepríde nato pozret aké je to naklonené a padá bordel na autá a mestská časť Petržalka na to kašle tak ako kašle na veľa lokalít v a ľudia môžu písať do nemoty na vašu stránku a vy nič neviete vyriešiť prepáčte ale takéto ľahostajné jednanie mi není celkom po chuti už by sa na mestskom úrade mali Zobudiť a niečo stým robiť a nie odstrkovat občanov a ich požiadavky načo sedia na tom úrade oni majú slúžiť občanovi a nie občan im alebo sa mýlim opravte ma!!! Ps myslím ze by sa to malo odrezať a nie nechávať na chvíľu kým ďalší strom padne na ďalšie auto len toľko dovidenia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania