Skládka odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý

Plno odpadkov na lúke za valom z dreva a koreňov po odlesnení. V odpadkoch boli aj nerozbalené časopisy ešte v igelite aj s adresátmi, možno to identifikuje pôvodcu.-viď foto.

13. január 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Po preverení zaslaného podnetu v teréne vám oznamujeme, že uvedená skládka sa nenachádza v katastri MĆ Devínska Nová Ves.

S pozdravom
Rattayová,
ref. ŽP MÚ DNV
16. január 2014

Sten

Zdravím, váš program to lokalizoval ako DNV, ja som to len odoslal. Je to za odbočkou na Stupavu(cez žel.priecestie) smer Zohor. Asi preto tam je tá skládka tak dlho a utešene sa rozrastá, lebo žiadna obec sa k nej nehlási.
16. január 2014

Admin Bratislava-západ

Dobrý deň, Sten,
databáza ulíc a lokalít obsahuje len tie, ktoré sú v obciach / mestských častiach zaradených do služby OPS. Stupava zatiaľ službu OPS nepoužíva, takže bohužaľ budeme musieť podnet preradiť do stavu "Neprijatý"...
S pozdravom
Miro Ščibrany
admin OPS pre Bratislavu-západ
16. január 2014

Sten

OK pridám to do databýzy programu TrashOut snáď sa posnažia viac. S pozdravom Sten
16. január 2014

Admin Bratislava-západ

Sten, to je za daných okolností asi najlepšie riešenie, vďaka.
Miro Ščibrany
10. jún 2019

Obyvatelka DNV

Mozete to preposlat na Stupavu? Zda sa ze uz je v systeme OPS.
11. jún 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

je tá skládka ešte vôbec aktuálna?

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
([email protected])
19. jún 2019

Obyvatelka DNV

je to odpratane
26. jún 2019

Obyvatelka DNV

podnet je vyrieseny
27. jún 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

ďakujem za informáciu, uzavriem tento podnet.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
([email protected])

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania