Jána Smreka-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Dana Simonova 07. júna 2019

Prepadlina na chodníku, v ktorej sa tvorí už žabacina

07. jún 2019

Silvia Vilhanová

Pre upresnenie, je to pri Jána Smreka 22.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na chodníku prebehla kompletná oprava, hromadenie dažďovej vody by už nemal byť problém.
Kto? oddelenie výstavby, dopravy a životného prostredia
Kedy? júl, august

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania