Cesta na Berg - nelegálne napichnutie stĺpu verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Peter 07. júna 2019

niekto sa "napichol" na stĺp verejného osvetlenia aby si celoročne každú noc osvetloval nejaké pamätné miesto (kríž, sviečky, kvety) - pochybujem, že to má legálne a že za odobratú elektrickú energiu platí

03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie. Uvedený podnet budeme riešiť.
Kedy? 07/2019

Siemens Mobility, s.r.o.
11. september 2019

Peter

máme september a všetci mlčia?
12. november 2019

Peter

prešli ďalšie 2 mesiace a nikto nič nerieši
18. november 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania