Fándlyho-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Alan 07. júna 2019

Dobry den,

je dana stavba na Fandlyho 8 vobec ohlasena? Stavba nie je oplotena, roxor trci z chodnika / pozemku. Stavba nie je vobec oznacena. Poprosim o preverenie / kontrolu na stavbe a upozornenie stavebnika.

Dakujem

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet preverí inšpektor verejného poriadku, o výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
07. august 2019

Alan

Dobry den BA - Stare mesto,

inspektor sa uz nasiel? ak ano, nejak ste nas zabudi informovat... Oznacenie pribudlo za oknom, t.j. musim ist na sukromny pozemok aby som ti mohol nieco precitat a bez oplotenia, momenantalne s otvorenym kanalom...

Dakujem
12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
inšpektor stavbu navštívil krátko po zadaní podnetu (15. júna), ale máte pravdu, zabudli sme vás informovať, za čo sa ospravedlňujeme.
Inšpektor vaše zistenia potvrdil a tlmočil ich stavbyvedúcemu, ktorý prisľúbil nápravu.
To sa však podľa vášho nového podnetu očividne nestalo, preto podnet opätovne preposielame na preverenie.
O výsledku vás budeme informovať (tentoraz už aj bez upozornenia :).

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.