Mlynské Nivy-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Popri cyklochodníku R17 sú neorezané kríky ktoré značne zasahujú do cyklochodníka. PS: Tu parkujúce autá už neriešim, je to zytočné, MsP aj PZ SR to aj napriek sťažnostiam ignorujú.

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. jún 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Kríky sú ostrihané ak má zrak neklamal :)
24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
áno, zeleň prerastajúca na chodník je už odstránená.
S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.