Mlynarovičova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý

Ďalšie odstavené vozidlo na Lachovej. Tmavý Mercedes s vyfučaným hydraulickým pružením, neplatnou Tk a Ek, ktoré vypršali v 5/2019. Vzhľadom na nedostatok miesta je vozidlo potrebné odstrániť.

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
30. jún 2019

Martin U

Vozidlo Mercedes sa už na mieste nenachádza. Ani nikde v okolí. Takže vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania