Romanova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Biely Citroën Xsara Picasso v štádiu vraku na Romanovej 44. Tk a Ek vozidlu dávno prepadli, ešte v 3/2014. To toto vozidlo naozaj toľké roky nikomu nevadilo? Treba ho čím skôr dať preč z verejnej cesty.

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné vozidlo sa nachádza na komunikácii vo vlastníctve a správe hlavného mesta.

Kto? Hlavné mesto Bratislava

MÚ BA - Petržalka
25. jún 2019

Martin Uváček

A bol teda magistrát upozornený na tento podnet?
26. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
Magistrát bol oslovený 10. júna.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. september 2019

Ivan

auto tam už nevidím stáť
04. september 2019

Martin Uváček

Potvrdzujem, biele Picasso bolo odstránené. Na jeho mieste stojí modrý Golf. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania