Trnavská cesta-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Dominik 08. júna 2019

Semafor schovaný za konárom.

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. máj 2020

Martin U

Ten semafor stále nie je dobre vidieť.
22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik už konár orezal. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. máj 2020

Anonymný užívateľ

Verete - neverte, ale tie konáre som počas 2 rokov ostrihával nožnicami na konáre.
A tak isto aj konáre pred semaforom pri výjazde z Jégého na Trnavskú. ;-)
22. máj 2020

Anonymný užívateľ

Len stále nerozumiem, prečo magistrát nerobí obhliadku/revíziu viditeľnosti semaforov aspoň raz za rok?!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania