Rustaveliho-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Pri rozostavanom dome cistoty vedla BILLA trcia z chodniku male roxorove tyce. Dost nebezpecne ak nahodou niekto padne. Prosim odstranit.

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Ide o rozostavanú stavbu a tak roxorové tyče zabezpečíme namiesto odstránenia tak, aby neboli hrozbou pre okoloidúcich.

S pozdravom

MÚ – Rača
12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

náš kolega zo životného prostredia tyče provizórne zabezpečil, aby nedošlo k zraneniu.

S pozdravom

MÚ – Rača
12. jún 2019

Juraj

To je fakt iba provizorne riesenie...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania