Tupolevova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Tomas 08. júna 2019

dlhodobo nevyprazdneny kos

12. jún 2019

Tomas

vyriesene, dakujem
20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka obratom zabezpečil obsluhu odpadového koša.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.