Domkárska-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Ružinov - Prievoz 08. júna 2019

Dobrý deň,
Na Domkarskej ulici medzi železničnou stanicou a bytovkou sa náchadzajú suché brezy. Prosím o ich odstránenie a prípadné nahradenie.
Ďakujem

25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ide o dreviny rastúce na súkromnom pozemku. Vlastník, správca bude vyzvaný na odstránenie. V prípade škodovej udalosti je zodpovedný vlastník, správca pozemku, na ktorom dreviny rastú.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania