Skládka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Skladka.

22. január 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
skládku odpadu spolu s ruderálnym porastom a náletovými drevinami sme lokalizovali ako Háje-Gessayova ulica (oproti Hálovej ulici). Predmetný pozemok má v dlhodobom nájme akciová spoločnosť Petržalka City, ktorú sme vyzvali na vykonanie nápravy, t.j. bezodkladne zabezpečiť likvidáciu skládky a ruderálneho porastu. Svoj podnet ste bližšie nelokalizovali, takže ak ste mali na mysli niečo iné, dajte nám vedieť.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
04. február 2014

Ignác

"ruderálnym porastom a náletovými drevinami" - nesúhlasím s týmto dehonestujúcim označením jedinej verejnej zelene široko ďaleko v betónovom pekle Petržalky. Akákoľvek zeleň v Petržalke si zaslúži starostlivosť a prísnu ochranu. To samozrejme len zdôrazňuje nutnosť vyčistiť nelegálne skládky a skultivovať okolie na tomto mieste. Skládky a bordel na tomto mieste a v jeho okolí sú stále (4.2.2014).

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania