Dlažba na zastávke MHD na Trnavskom mýte

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 15. januára 2014

Dlažba zastávky električiek na Trnavskom mýte sa začína prepadávať. Dlažba bola vymenená pred pár mesiacmi. Treba to preto reklamovať u zhotoviteľa a zabezpečiť opravu.

08. apríl 2014

Peter Oravec

Bolo to opravené. Ďakujem.
09. apríl 2014

Peter Oravec

Je to opravené. Lepšie to už nebude. Ďakujem za označenie podnetu ako "vyriešený".
22. apríl 2016

Peter Oravec

Dlažba je znova poškodená na rovnakom mieste. Nedalo by sa to urobiť raz a poriadne?
16. jún 2016

Peter Oravec

Milé OPS, prosím o zmenu statusu podnetu v zmysle aktualizácie z apríla 2016.
07. január 2020

Peter Oravec

Podnet je znova aktuálny, prosím o riešenie.
13. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. február 2020

Peter Oravec

Dlažba opravená nebola. Ide o dlažbu na zastávke električky č. 4 smerom na Vajnorskú.
Prosím o preposlanie samospráve.
09. máj 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
01. jún 2020

Peter Oravec

Vyriešené, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania