Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-zahraničné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lukas 10. júna 2019

Vozidlo na rumunských značkách dlhodobo parkuje na konci parkoviska medzi biznis centrami, pneumatiky má vyfučané a už asi rok zapadá prachom. (Stojí na predposlednom parkovacom mieste na veľkom parkovisku, Apollo Biznis centra, na úrovni stavby).

11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania