Račianska-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Peter Oravec 11. júna 2019

Opustená, nepoužívaná, posprejovaná búda na Račianskom mýte. Prosím o odstránenie.

12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
21. jún 2019

Anna Perichtová-Levická

...samospráva, doplňte aspoň termín, do kedy sa má odd.verejného poriadku vyjadriť, takto to vyzerá, že keď sa vyjadrí tak sa vyjadrí, čiže má na to aj 10 rokov...
23. august 2019

Peter Oravec

Bez zmeny.
Prosím o preposlanie samospráve.
29. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet bol opakovane urgovaný a preposlaný na vyriešenie.
Oddelenie územného konania a stavebného poriadku písomne vyzvalo vlastníkov stánkov na ich odstránenie.

Kancelária starostu
27. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Stánok je odstránený ( viď foto v prílohe ). Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania