Cesta na Červený most-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Júlia 11. júna 2019

Dobry den! Chcem nahlasit neorezane zlomene stromy, ktore trcia na chodnik, ako aj nepokosena trava pod nimi. Kde potom sa drzia hufi komarov!

12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň,
Predmetný pozemok nie je vo vlastníctve hlavného mesta, ale Slovenskej republiky.
18. jún 2019

Júlia

A Slovenska republika je kde? V Afrike??? Ako sa povie co Ta nepali po tom ta nic. Tak nejak...??? Nikoho potom ni??? Pekne, pekne... Pekna vizitka!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania