Tematínska-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Tomas 10. júna 2019

odlomena znacka, opreta o budovu tenisoveho centra (chodnik k Drazdiaku medzi tenisovym centrom a restouraciou Oaza)

12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, o doriešení Vás budeme informovať.



MÚ BA - Petržalka
20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
momentálne prebieha monitoring poškodených tabúľ „ZÁKAZ VOĽNÉHO POHYBU PSOV“.
Po ukončení monitoringu budú všetky poškodené tabule opravené a vrátené na pôvodné miesto.
Realizácia uvedených prác je plánovaná v druhej polovici roku 2019.



MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania