Banskobystrická-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Jerome 10. júna 2019

Veľký "kvetináč" bez kvetov, len vysoká burina. Kde? V Grassalkovichovej záhrade. Prečo? aj popri kríkoch lemujúcich trávnate plochz je vysoká burina.

KTO má na starosti údržbu zelene? a aj za naše dane??
Je to zahanbujúce, denne desiatky domácich aj zahraničných turistov... hanbíme sa za Staré Mesto, že Prezidentská záhrada je v takom zanedbanom stave a navyše: chýbajú tam smetné koše! v Niektorých uličkach nie je ani jeden! Napr.lipová alej pozdĺž BB ulice...a stále sa tam FAJČÍ,,,

17. jún 2019

Jerome

už je 17.6., nikto sa neozyva?
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme preposlali na oddelenie životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
22. jún 2019

Jerome

aktualna fotka kvetinaca
22. jún 2019

Jerome

za 12 dni,ooo,aka zmena :)
30. jún 2019

Jerome

29.6. bez zmeny, len burina vyššia
06. august 2019

Jerome

admin, vyzvite, prosime, Stare Mesto, nech sa konečne vyjadria, dakujeme
07. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
"burina" bude pokosená v najbližších dňoch. Zároveň plánujeme doplniť smetné koše k vstupným bránam do záhrady. Keďže ide o kultúrnu pamiatku, smetné koše v Prezidentskej zájrade musia zodpovedať požiadavkám pamiatkárov. Bohužiaľ, v tejto chvíli miestny úrad nedisponuje ďalšími takýmito košmi (aké sú aktuálne v záhrade), v príprave rozpočtu budeme počítať s financiami na ich navýšenie.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania