Mošovského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Zuzana Sisková 11. júna 2019

Vzhľadom k súčasnej rozkopávke miestnej verejnej komunikácie na ulici Mošovského nebol už po dobu 2 týždňov vynesený komunálny odpad.
Nakoľko v súčasnosti pretrváva tropické počasie, na ulici sa šíri nepríjemný zápach.

13. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: OLO, a.s.
14. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Na základe Vášho podnetu Vám zasielame nasledovné stanovisko:
pri poslednom termíne odvozu odpadu z Vášho stanovišťa zdokumentovali pracovníci OLO a.s. nasledujúci problém: https://olo.venzeo.com/public/4e27f7caf97df2f92d92689e378cc49dc6ea4f339254c389cf

Z priloženej dokumentácie vyplýva, že na Mošovského ulici nebol zrealizovaný pravidelný odvoz komunálneho odpadu podľa harmonogramu odvozu dňa 10.6.2019 z dôvodu rozkopávky príjazdovej komunikácie.

Náhradný odvoz aj s dočistením stanovišťa bol vykonaný v stredu 12.6.2019.(viď link)

https://olo.venzeo.com/public/86662cb9555a2e0a2b3068d4a11b0dece1365c0a4d92720a45

S pozdravom

Alena Polakovičová
odborný ref. odd. služieb zákazníkom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.