Rybničná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Monika Volekova 11. júna 2019

Ako vidno na fotografii rastie medzi chodníkom a plotom burina, treba ju odtrániť.

12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

14. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Monika Voleková

tráva a burina bola ošetrená chemickým postrekom a po niekoľkých dňoch bude odstránená.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

09. júl 2019

Tereza Frešova

Dobry den posielam aktuálnu dotku chodníka začne sa s tým už niečo robit? V okoli je logistické centrum, stavia sa tu další dom ale základne veci sú zanedbane,
09. júl 2019

Monika Voleková

Dobry den, nebude ten chodnik uz na strane cesty, ktora patri do Race?
09. júl 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
preposielam opätovne samospráve.
S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Tereza Frešová,
z uvedených fotografií nie je celkom možné identifikovať o ktorý chodník sa jedná. Pokiaľ je to chodník popri ulici Na pántoch smerom od križovatky pri B.E.Z k skladom DHL, potom je chodník aj cesta v správe magistrátu hl. mesta. V minulosti sme jeho stav už niekoľko krát s magistrátom komunikovali ale bez výsledku. Váš podnet im znovu prepošleme.

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory





15. júl 2019

Monika Voleková

Dobrý deň prajem, mohli by ste zároveň informovať aj mestskú poslankyňu za Vajnory Moniku Debnárovú, aby o tom vedela. Monika Voleková Rybničná 61 A

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania