Drotárska cesta-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Juraj KUČA 11. júna 2019

Chodnik na Drotarskej ceste sa po vymene plynoveho potrubia asfaltuje s chybajucimi obrubnikmi. Po celej dlzke ulice bude takto neodborne opraveny povrch za kratky cas nanovo poskodeny.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
damozrejme, daný chodník nie je urobený tak, aby sme ho ako Magistrát mohli prevziať.
Už od minulého týždňa riešime túto situáciu a zjednávame nápravu. Všetky obrubníky na chodníkoch, ktoré
Boli rozkopané budú opravené a doplnené. Skontrolujeme kvalitu a nivelizáciu asfaltu .Ku dňu preberacieho konania musia byť všetky povrchy
a obrubníky v poriadku.

S pozdravom


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania