Mlynská-spomaľovač-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený
meno
Alena 12. júna 2019

Dobrý deň,
radi by sme požiadali o retardér na Mlynskej ulici (za rybníkom smer družstvo) jeden pred ubytovňou a ďalší za včelárstvom.
Je tam veľký pohyb ľudí hlavne ked deti chodia do včelarstva na exkurziu, ale aj z ubytovne a auta tam často jazdia neprimerane rychlo a najmä kamióny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.