Gercenova-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Katarína Baková 12. júna 2019

Rada by som sa spytala, ci tento rok nebude k dispozicii pitna voda popri petrzalskom korze. Su tu 3 vodovody, ale nie su zatial namontovane ventily, ako boli pominule roky. Teploty uz na to urcite su. Umiestnenie: nobelovo namestie, daliborove namestie a pod nadjazdom rusovska cesta. Dakujem

14. jún 2019

Mmm Msm

plus ide o eurovelo 13 a casto sa cyklisti pytaju preco to nejde
20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Fontánky na pitie sú momentálne mimo prevádzky z dôvodu vypršania zmluvy s dodávateľskou spoločnosťou, ktorá vykonávala ich chod a údržbu. Momentálne prebieha proces, ktorý zabezpečí ich opätovné sfunkčnenie.



MÚ BA - Petržalka
20. jún 2019

Katarína Baková

A nezabezpecuju sa taketo zmluvy pred sezonou? Asi je uz dlhsie zname ze je potrebny novy dodavatel?
25. jún 2019

Dana

Vážená samospráva. Podnet bol podaný 11.6,odpovedali ste 20.6. Akosi ste zabudli dodať, že výzva na verejné obstarávanie bola zverejnená dňa 18.6!! Teda 7 dní po nahlásenie podnetu. Predloženie ponúk je do 28.6. A otázne je, či bude úspešná. To co predvádzate tento rok je neskutočne a vaše odpovede sú akurat tak pre základnú školu. To znamená, že pol roka sme bez fontaniek a pravdepodobne to bude aj celé leto. Toto je slušnosť v praxi.
27. jún 2019

Katarína

Nobelovo námestie-Verejné služby-iné

Nefunkčná fontánka na pitie, osvieženie okoloidúcich, či cyklistov. Je na trase pešej a cyklistickej zóny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania