Krajinská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Keď už ste dali k zastávke Cintorín Vrakuňa koše na separovaný zber, tak by ste mohli poslať pracovníkov OLO nech ich vyprazdnia. Skôr však mám pocit, že tu boli umiestnené len kvôli MS v hokeji, aby sme sa pred turistami ukázali a teraz sa všetko vracia do starých koľají.

12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. jún 2019

Vladimír

Kontajnery vyniesli, bordel ostal.
13. jún 2019

Vladimír

Tak sme to radšej upratali, ďakujem neznámej slečne, čo sa ku mne pridala.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania