Palackého-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Antoan 11. júna 2019

V novom parku pre deti novo vysadená tráva vysychá. Je to len pár dní čo je park otvorený.

13. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, váš podnet sme preposlali oddeleniu životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
18. jún 2019

Antoan

Trávnik je už skoro celý vyschnutý nakoľko ho nikto nepolieva. Ešte týždeň a je celý suchý. Dúfajme že je v záruke a bude bezplatne vymenený.
16. august 2019

Antoan

Tráva po celej ploche vyschla. Nikto ju nepolieva . Zbytočne vynaložené prostriedky z daní občanov. Takto hospodári nové vedenie Mesta. To isté je aj na Rudnayovom námestí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania