Alžbetínska-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Antoan 11. júna 2019

V Landererovom parku novo vysadené stromy vädnú a v takomto teple vyhynú lebo nie sú dostatočne polievané. Sú v zúboženom stave.

13. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, váš podnet sme preposlali oddeleniu životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať,

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania