Podkolibská-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Kristina 12. júna 2019

Dobry den,
asi pred rokom tam skoncilo auto iduce z hora z koliby, zabradlie nastastie vydrzalo no druhy krat sa tak podla mna uz nestane. Taktiez to ohrozuje deti a ludi iducich po chodniku, je len otazkou casu kedy sa tam nieco stane.
Mohli by ste to prosim zaradit do rozvrhu oprav? Dakujem

13. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
14. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania Podkolibská ulica nie je v správe MČ BANM. Podnet patrí na Hl. mesto Bratislava. Podnet bol presmerovaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento podnet už evidujeme.

S pozdravom


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2019

Kristina

Dobry den,
to ma velmi tesi ze ho uz evidujete, mna by vsak zaujimalo kedy sa bude zabradlie opravovat? Alebo sa caka na dalsiu nehodu a az potom sa zacne konat?
28. júl 2019

Martin Uváček

Zatiaľ neriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania