Seberíniho-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jan Bakos 12. júna 2019

Chcel by som sa zodpovedných spýtať, či tieto reklamy majú povolenie.
Ak nie, poprosil by som o ich odstránenie.

25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
03. november 2019

Jan Bakos

Keďže s podnetom sa dlhodobo nehýbe, poslal som pripomínaciu infožiadosť.
14. november 2019

Jan Bakos

Na základe informácie od MČ sa jedná o legálny vizuálny smog.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania