Vývojová-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

V riešení
meno
Emtee 12. júna 2019

Pred skolou..Travnaty pas ci parkovisko?

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, situáciu riešime s obvodným oddelením Policajného zboru SR. Ďakujeme za podnet.

MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.