Mickiewiczova-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ferdinand Paštúch 12. júna 2019

pred pivarnou Alzbetka sa zriadilo vonkajsie sedenie. Ako vidiet aj z pripojeného obrazka, stoly a stolicky zaberaju celý chodnik.
Prosim o preverenie a vykonanie napravy.

13. jún 2019

Andrej

ved tadial chodi kopa ludi, to bol koho napad takto zabrat tento priestor??? a tie kvetinace cim si to ohradili nepatria mestu??? ci sluzia na vyhradenie sukromnej terasy???
13. jún 2019

Andrej

a to je tiez ako mozne, ze nieco s takymto dizajnom (zeleny koberec a zahradny nabytok) je v centre mesta ???
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Uvedená prevádzka má povolenú letnú terasu od 01.06.2019 do 30.09.2019 (dĺžka 13,00m a šírka v najširšom bode 2,917m). Na základe fotodokumentácie občana je evidentné porušenie povolenia (pri fasáde nemá byť umiestnené žiadne sedenie, reklama a pod.). Vykonali sme štátny odborný dozor a zistili sme porušenie povolenia – bolo umiestnené sedenie pri fasáde ako aj samotné povolené vonkajšie sedenie bolo väčších ako povolených rozmerov. Zodpovedný subjekt na výzvu orgánu štátneho odborného dozoru ihneď uviedol terasu do súladu s vydaným povolením. Situáciu budeme naďalej monitorovať.


Oddelenie dopravy
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. jún 2019

Ferdinand Paštúch

vcera do cesta vytrcal popolnik, skupinky fajciacich zaberaju zbytok volneho chodnika.
radost byt chodcom !!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania