Ružinovská-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Juraj Stodolák 12. júna 2019

Po minuloročnom asfaltovani chodníka na Ruzinovskej vedľa Štrkovca ostal takýto otrasny stav. Prosím odstrániť vyschnutý strom a vysadit nove stromy do prázdnych miest!

13. jún 2019

Anonymný užívateľ

Pokial sa nemylim, mali tam byt po rekonstrukcii osadene stlpiky proti parkovaniu na chodniku. Pritom sa mohla krasne znizit uroven chodnika na uroven cesty a urobit tam parkovanie medzi stromami. V tej casti sa ludia aj tak nepohybuju a chodnik je dostatocne siroky. Auta tam parkuju tak ci tak, cize len to mohlo byt krajsie. Zial, ako vzdy, robia sa veci len tak, aby bolo... Samozrejme, o vysadbe stromov ani nemusim pisat...
13. jún 2019

Juraj Stodolák

Úplne s vami súhlasím!!! Presne tak mala vyzerať ta rekonštrukcia, už keď sa to robilo. Najbližších 10 rokov sa toho zase nikto nedotkne. Toto je čistá placanina za 5 korún, ktorá je dobra akurát tak na rozculenie ľudí.
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania