Konventná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter 13. júna 2019

Znicena, derava cesta, chodnik a obrubnik vyjazdu z Konventnej ulice na Staromestsku. Miesto je potrebne usposobit na plynuly vyjazd aut, nakolko sa pripajate na ulicu, kde auta a autobusy jazdia casto vyssou rychlostou a zaroven dochadza k styku s chodcami, ktori prechadzaju tymto vyjazdom na peso.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. január 2020

Tomas Mahi

Centrum mesta a takto rozbitá cesta
31. január 2020

Tomas Mahi

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
03. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania