Pri strelnici-strom-invazívna rastlina

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

13. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov zabezpečí pokosenie lokality.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
29. júl 2019

Martin Noskovič

Dobrý deň. Prešli takmer dva mesiace a burina je stále na pôvodnom mieste. Prosím o okamžitú nápravu. Ďakujem. Martin
31. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská časť Bratislava-Ružinov urgovala dodávateľa aby zabezpečil pokosenie lokality.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
07. august 2019

Martin Noskovič

Možno ich už ani urgovať nemusíte, veď ono to za mesiac, dva zakape aj samo. Nie? Zaujímalo by ma, ako by na našu konverzáciu reagoval pán starosta na svojom FB profile...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania