Mliekarenská-parkovanie-problémové


V riešení
meno
S 12. júna 2019

Denno - denne odstavene auta tesne pred prechodom smerujucim z detskeho ihriska pri kaviarni. Auta zastavene tak, aby zasahovali do cesty o 5m dalej, mestska policia bude na jednej strane rozdavat papuce, ale auto pred prechodom, alebo nebodaj drahsie auto, ktore blokuje pol jazdneho pruhu neriesi. Vjazd do zakazu na Mliekarenskej je zjavne tiez lokalnym "sportom".

18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA II popri plnení ďalších služobných úloh, zamerajú svoju činnosť aj na riešenie priestupkov týkajúcich sa pravidelného parkovania vozidiel na Mliekarenskej ulici v Bratislave.
Ďakujeme za podnet.

ml. kom. Bc. Marcela Sabinová
18. jún 2019

S

Dobry den, pani Sabinova,
Dakujem za odpoved.
Zial, keby si prislusnici MsP BA II plnili zodpovedne svoje ulohy, tento podnet by tu nebol (medzi casom som si vsimol, ze ostatni uzivatelia tohto portalu upozornovali na tu istu vec od rokov 2014-2015!!!). To naozaj musia obyvatelia riesit vsetko vo svojej rezii? Preco tam uz davno nie je nejaka fyzicka zabrana proti nelegalnemu parkovaniu, rovnako ako by mali byt tie zabrany na zial uz neexistujucej zeleni pozdlz Rozadolu na ulici Ruzova dolina? Ta zelen / zvysky travy medzi stromami boli kompletne znicene vdaka soferom, ktori tam bezpodmienecne potrebuju z nejakeho dovodu zastavit.
Skuste prosim navrhnut nejake konstruktivne riesenie.
Dakujem.
18. jún 2019

S

Este by som doplnil:
podnet s ID 47626 to iste - Stav riešenia podnetu - Neriešený od 1/2018;
podnet s ID 7539 - "vyrieseny" iba v priebehu 5 mesiacov v obdobi 2/2014 - 7/2014.
To parkovanie v okoli prechodov treba riesit okamzite, skor nez sa niekomu nieco stane, takto je zabezpecena bezpecnost cestnej premavky v okoli detskeho ihriska!?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania