Vrakunská cesta-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lenka 12. júna 2019

dobry den, prosim vas dal by sa dobudovat chodnik na konci astronomickej, aby mal zmysel a nebolo by treba chodit ten kusok po trave? dakujem

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Sieť chodníkov ako aj bezpečný podchod v tomto priestore bude súčasťou realizácie projektu vybudovania terminálu integrovanej osobnej prepravy Ružinov, ktorým sa sem dostane aj električka. Nakoľko sme aktuálne v procese plánovania tejto investície, budovanie chodníkov by bolo neefektívne.

S pozdravom

Oddelenie dopravy
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania