Astronomická-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
dobrý_sused 12. júna 2019

Dobrý deň,
poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného vozidla bez platnej TK/EK.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. august 2019

Lukáš Bartošovič

zdravim, presiel som po celej dlzke Astronomickej a hoci sa tam nachadzali zo 2-3 Feldy, tuto predmetnu som nenasiel
zaujimave tiez je, ze vozidlo je vyradene z evidencie https://www.stkonline.sk/spz/BA890IT
28. august 2019

dobrý_sused

Vďaka za aktualizáciu. Zrejme si majiteľ vstúpil do svedomia a vozidlo odstránil.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania