Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

auto malo už dávnejšie za stieračom výzvu k odstraneniu, avšak ubehli aj 3mesiace a stále tam stojí a berie miesto.

14. jún 2019

Andrej

dnes auto niekto "vylepsil", prislo o kolesa.

Ked som ho pred mesiacom nahlasoval, tak mi to zamietli, ze to nie je vrak, lebo ma platnu EK/TK do 2020. Sice malo otvorene okna, ale vtedy tam este nikto nebyval.

Pouzivatel "Ružinov - Prievoz" vtedy do komentu napisal "Čo sa týka toho renaultu LE994BD tiež som si ho všimol otázne je či ho bude magistrát riešiť lebo podľa dostupn. info z netu má platnu STK/EK až do roku 2020"
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. júl 2019

Michal

fešák tam stále je, ale nevidno výzvu na odstránenie a myslím že tam pred týždňom bol
12. august 2019

Michal

Dobrý deň, poprosím doriešiť a odtiahnuť konečne aj tento novodobý hostel pre ľudí bez domova kde by sa hygienici vyhrali. okrem toho že tú zaberá miesto už viac ako 2mesiace tak z neho ide aj ne-prijemný zápach. ďakujeme v mene Ružinovčanov
14. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
14. august 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň Michal, aj na toto vozidlo už bol objednaný odťah.
23. august 2019

Viliam

Podnet je vyriešený - vozidlo už bolo odstránené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania