Račianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

auto ma nakreslenu ECV

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
10. júl 2019

Mrkva Cervena

Toto vozidlo pred tym parkovalo o par domov vedla na Sancovej ulici bez pohnutia vyse 6 mesiacov
10. júl 2019

stanislava berlanova

presne tak, preto ma prekvapilo ked som ho zahliadla o par ulic dalej opat :)
11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku na vozidlo bola vyvesená výzva na odstránenie v zmysle §67, ods.1) písm.a) zákona č.79/2015 Z.z., Plynutie lehoty 60 dní.

Kancelária starostu
20. september 2019

Martin U

Bez zmeny. Vozidlo tam stále špatí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania