Peterská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý

Preplnená odpadková nádoba na psie exkrementy

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

upozornili sme dodávateľa, aby zabezpečil odstránenie odpadkov a pravidelné vyprázdňovanie koša na psie exkrementy na Peterskej.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.